Team Equa Bank

Kariéra

Vítáme Vás na našich kariérních stránkách, na kterých můžete najít seznam aktuálně volných pozic a informace o možnostech uplatnění v rámci Skupiny Equa.

Pokud jste nenašli pro Vás vhodnou a zajímavou pozici, tak i přesto neváhejte poslat svůj životopis s motivačním dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u nás. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a budeme se těšit na možnou spolupráci.

Early Collections Operator (vymáhání pohledávek)

Náplň práce:

  • Telefonický kontakt s klienty za účelem dohody na úhradě dluhu, upozorňování klientů na blížící se splátku, řešení problematiky pojištění nemovitostí (aktivní i pasivní telefonáty)
  • E-mailová a korespondenční komunikace s klienty
  • Administrativní vedení agendy pohledávek
  • Práce s interní databází
  • Spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • Další ad-hoc úkoly související s hlavními odpovědnostmi této pracovní pozice

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti správy pohledávek (podmínkou)
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Schopnost vyjednávat
  • Odolnost vůči stresu
  • Časovou flexibilitu (směnný provoz)
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Znalost Aj (výhodou)
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Iniciativnost, rychlost v učení, proaktivitu ve spolupráci

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Bankovní a zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 3 dny sick days, stravenky, zvýhodněné bankovní produkty, atd.)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce Praha - Flora
  • Smlouvu na dobu určitou s možností převedení na dobu neurčitou
  • Nástup dohodou

Kontakt

Equa bank a.s.
Lucie Lepková