Team Equa Bank

Kariéra

Vítáme Vás na našich kariérních stránkách, na kterých můžete najít seznam aktuálně volných pozic a informace o možnostech uplatnění v rámci Skupiny Equa.

Pokud jste nenašli pro Vás vhodnou a zajímavou pozici, tak i přesto neváhejte poslat svůj životopis s motivačním dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u nás. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a budeme se těšit na možnou spolupráci.

Volné pozice

V současné době se můžete přihlásit do výběrového řízení pro následující pozice:

Risk Analyst

Ideální kandidát/ka má:

  • VŠ vzdělání - matematické, technické nebo příbuzné obory
  • Zkušenosti z bankovního sektoru a povědomí o produktech finančního trhu výhodou
  • Ideální kandidát má předchozí zkušenosti s programováním a pozitivní přístup k IT
  • Znalost jazyka SQL - velkou výhodou
  • Orientace v matematické statistice nebo data miningu podmínkou
  • Znalost MS Office, Excel, programování VBA výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, kreativita, proaktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Pozice je vhodná i pro absolventy

Náplň Vaší práce bude:

  • Modelování

Tvorba prediktivních modelů
Statistická analýza dat
Podpora implementace a správy modelů

  • Data mining

Pravidelné a ad hoc analýzy o výkonosti portfolia a riskových procesech
Podpora business analýz
Algoritmizace a automatizace riskových procesů

  • Reporting / Monitoring

Definice a příprava riskových reportů
Příprava dat, výstupů a interpretace výsledků
Údržba a rozvoj monitoringu výkonnosti modelů
Výpočty opravných položek a RWA

Na oplátku Vám nabízíme:

  • Možnost si v budoucnu přebírat těžší úkoly (podporujeme rozvoj našich lidí!)
  • Dostatek času na odpočinek – 30,5 dní placeného volna!
  • Možnost Home office
  • Skvělá parta lidí na Risku a super šéf :o)
  • Sídlo v Karlíně (metro Florenc/Křižíkova)
  • Zvýhodněné bankovní produkty
  • Odměna za doporučení klienta
  • Odměna za doporučení zaměstnance
  • Sportovní aktivity pořádané bankou (turnaje, dračí lodě apod.)
  • Firemní akce "Pečení pro dobrou věc", Narozeniny Equa, Vánoční večírek apod.
  • Interní a externí školení a to jak na soft-skills, tak na technické dovednosti
  • MultiSport karta
  • Stravenky 100 Kč
  • Nástup možný k 1.11.2020

Kontakt

Equa bank a.s.
Lucie Lepková