Team Equa Bank

Kariéra

Vítáme Vás na našich kariérních stránkách, na kterých můžete najít seznam aktuálně volných pozic a informace o možnostech uplatnění v rámci Skupiny Equa.

Pokud jste nenašli pro Vás vhodnou a zajímavou pozici, tak i přesto neváhejte poslat svůj životopis s motivačním dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u nás. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a budeme se těšit na možnou spolupráci.

Regionální ředitel SME - region Morava

Náplň práce:

  • Odpovědnost za plnění obchodního plánu daného regionu
  • Nábor, adaptace a rozvoj SME bankéřů daného regionu
  • Koordinace a supervize činností jednotlivých SME bankéřů daného regionu
  • Pomoc jednotlivým členům týmu s přípravou a strukturováním obchodních případů
  • Určení priorit z pohledu procesování obchodních případů daného regionu
  • Spolupráce s ostatními odděleními banky u obchodů daného regionu
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Min. středně pokročilá znalost Angličtiny
  • 5 let praxe ve firemním bankovnictví
  • Min. 2 roky zkušenost s vedením kolektivu, ideálně v oblasti firemního bankovnictví
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Znalosti úvěrové a strukturální analýzy
  • Orientace v právním prostředí v oblasti bankovnictví
  • Minimální znalost účetnictví
  • Čestnost, iniciativnost, pracovitost, ochota řešit problémy, rychlost v učení, proaktivita, důvěryhodnost

Nabízíme:

  • Prostor pro seberealizaci
  • Rozvoj a budování dobrého jména v oblasti firemního bankovnictví
  • Možnost osobního a profesního růstu a rozvoje
  • Zajímavý bonusový systém
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Firemní kulturu zaměřenou na lidský potenciál
  • Působiště: Morava
  • Nástup dohodou

Kontakt

Equa bank a.s.
Petra Fraňková