Team Equa Bank

Kariéra

Vítáme Vás na našich kariérních stránkách, na kterých můžete najít seznam aktuálně volných pozic a informace o možnostech uplatnění v rámci Skupiny Equa.

Pokud jste nenašli pro Vás vhodnou a zajímavou pozici, tak i přesto neváhejte poslat svůj životopis s motivačním dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u nás. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a budeme se těšit na možnou spolupráci.

RISK ANALYTIK/ČKA v centru Prahy

Náplň práce bude:

Modelování

  • Tvorba prediktivních modelů
  • Statistická analýza dat
  • Podpora implementace a správy modelů

Datamining

  • Pravidelné a ad hoc analýzy o výkonosti portfolia a riskových procesech
  • Podpora business analýz
  • Algoritmizace a automatizace riskových procesů

Reporting / Monitoring

  • Definice a příprava riskových reportů
  • Příprava dat, výstupů a interpretace výsledků
  • Údržba a rozvoj monitoringu výkonnosti modelů
  • Výpočty opravných položek a RWA

Ideální kandidát má:

  • VŠ vzdělání (matematické, technické nebo příbuzné obory)
  • Zkušenosti z bankovního sektoru a povědomí o produktech finančního trhu výhodou
  • Předchozí zkušenosti s programováním a pozitivní přístup k IT
  • Orientaci v matematické statistice nebo dataminingu podmínkou
  • Znalost jazyka SQL a programování VBA výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti, kreativitu, proaktivní a zodpovědný přístup k práci
  • Pasivní znalost angličtiny stačí

Na oplátku nabízíme:

  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Možnost si v budoucnu přebírat těžší úkoly (podporujeme rozvoj našich lidí!)
  • Dostatek času na odpočinek - 30,5 dní placeného volna!
  • Možnost Home office
  • Skvělá parta lidí na Risku, od kterých se můžete učit
  • Sídlo v Karlíně (metro Florenc/Křižíkova)
  • Zvýhodněné bankovní produkty
  • Odměna za doporučení klienta
  • Odměna za doporučení zaměstnance
  • Sportovní aktivity pořádané bankou (turnaje ve fotbálku nebo volejbalu apod.)
  • Firemní akce "Pečení pro dobrou věc", Narozeniny Equa, Vánoční večírek apod.
  • Interní a externí školení a to jak na soft-skills, tak na technické dovednosti
  • Dotovaná Multisportkarta
  • Stravenky

Kontakt

Equa bank a.s.
Markéta Hinaisová