Team Equa Bank

Kariéra

Vítáme Vás na našich kariérních stránkách, na kterých můžete najít seznam aktuálně volných pozic a informace o možnostech uplatnění v rámci Skupiny Equa.

Pokud jste nenašli pro Vás vhodnou a zajímavou pozici, tak i přesto neváhejte poslat svůj životopis s motivačním dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u nás. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a budeme se těšit na možnou spolupráci.

Risk Reporting Specialist

Náplň práce:

• Zpracování metodiky pro analýzu a měření klíčových faktorů rizika
• Reporting, kontrola a monitorování údajů o úvěrových portfoliích
• Pravidelné a BI reporty- údržba a vývoj
• Komunikace s externími registry
• Definování zdrojů dat, vytváření datového modelu
• Příprava analýz, statistik a prezentací pro management
• Příprava prezentací o nesrovnalostech portfolia v údajích a výkonnosti produktů

Co by Vám nemělo chybět:

• VŠ/SŠ vzdělání
• Základní znalost SQL, databází a nástrojů reportingu
• Zkušenosti s BI nástroji (Qlik, PowerBI, Cognos, atd.) výhodou
• Pozitivní přístup k IT
• Dobré komunikační schopnosti
• Předchozí zkušenosti z bankovního prostředí nebo s řízením rizik, jsou velkou výhodou

Nabízíme Vám:

• Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní banky
• Výrazný prostor pro seberealizaci v menším týmu
• Zvýhodněné bankovní produkty (úrokové sazby...)
• Odměna za doporučení klienta
• 30, 5 dne placeného volna: 25 dní dovolené, 3 dny sick-days, 2 Equa days, 1/2 dne na vánoční nákupy
• Dotovaná Multisport karta
• Stravenky 100 Kč
• Možnost interních školení
• I občasnou zábavu ve formě teambuildingů, Equa narozeninových oslav, vánočních večírků...
• Místo výkonu práce Praha 8 - Karlín (metro, tram Florenc/Křižíkova)
• Nástup od 1. 11. 2019

Kontakt

Equa bank a.s.
Lucie Vojtěchová