Team Equa Bank

Kariéra

Vítáme Vás na našich kariérních stránkách, na kterých můžete najít seznam aktuálně volných pozic a informace o možnostech uplatnění v rámci Skupiny Equa.

Pokud jste nenašli pro Vás vhodnou a zajímavou pozici, tak i přesto neváhejte poslat svůj životopis s motivačním dopisem, proč byste chtěli pracovat právě u nás. Za Váš zájem Vám předem děkujeme a budeme se těšit na možnou spolupráci.

IT Project Manager

Orientujete se v prostředí finančních institucí? Máte za sebou úspěšně dokončené projekty a rádi se podílíte na realizaci nových produktů, služeb a změn uvnitř organizace? Umíte komunikovat směrem k vrcholovému managementu i dovnitř svého týmu? Pak hledáme právě Vás!

Co Vás čeká v prvních dnech?

  • Získáte informace o projektovém řízení v Equa bank
  • Seznámíte se s klíčovými kolegy z týmu projektových manažerů, obchodních útvarů a IT vývoje

Co Vás čeká následně?

  • Budou Vám představeny a přiděleny projekty s celkovou zodpovědností za jejich dodání
  • Tyto projekty budete plánovat a řídit s cílem jejich dokončení v rámci schválených parametrů – rozsah, čas, rozpočet a kvalita s důrazem na splnění cílů a benefitů projektu
  • Budete pravidelně reportovat sponzorovi, celému řídícímu výboru projektu, pro velké projekty i přímo vrcholovému managementu banky
  • Pravidelně se také budete setkávat se svým nadřízeným i ostatními manažery projektové kanceláře, kteří Vám budou nápomocni při řešení projektových problémů
  • Budete se podílet na rozvoji projektové metodiky Equa bank

Rádi bychom, abyste měl/a...

  • VŠ vzdělání
  • Prokazatelnou zkušenost v oblasti řízení komplexních projektů minimálně 2 roky s důrazem na kombinované dodávky (agile, waterfall, iterativně)
  • Dobré znalosti z oblasti projektového řízení
  • Výborné organizační, manažerské a komunikační dovednosti
  • Výhodou znalost problematiky bankovnictví
  • Znalost nástrojů projektového řízení (MS Project, JIRA, Confluence) výhodou
  • Ochotu řešit náročné a problematické úkoly
  • Orientaci na výsledek
  • Zodpovědnost a spolehlivost

Na oplátku Vám nabízíme...

  • Práce na významných projektech dodávajících změny do produktů, procesů, služeb organizace a informačních technologií Equa bank
  • Zajímavou a především různorodou práci v prostředí moderní banky
  • Výrazný prostor pro seberealizaci
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Bankovní a zaměstnanecké výhody (25 dní dovolené, 3 dny sick-days, stravenky, zvýhodněné bankovní produkty, atd.)
  • Místo výkonu práce Praha 8 - Karlín
  • Nástup možný dohodou

Kontakt

Equa bank a.s.
Monika Musilová